Robustná konštrukcia sama osebe zaručuje, že pergola bude výrazným prvkom vášho domu alebo záhrady. Klimatický komfort je zabezpečený pomocou strešnej krytiny SUN PROTECTION, ktorá umožňuje presvietenie dostatočného množstva svetla a zároveň odraža až 48% slnečných lúčov späť do atmosféry, čo pomáha zabrániť prehriatiu vnútorného priestoru pergoly. Sklon pergoly je iba 5° (približne 8 cm/m). Stojky majú rozmer až 140 x 140 mm a profilová hrúbka sa môže dostať až do 4 mm.

Naše inovatívne a bezúdržbové hliníkové prístrešky sú ideálným riešením na ochranu Vášho auta. Prístrešky sú vyrobené v plne hliníkovej verzií, ale aj s exkluzívnym dizajnom dreveného dekoru. Krytina Sun Protection so špičkovou technológiou vám poskytne optimálnu ochranu vášho vozidla pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Súčasťou prístrešku je integrovaný dažďový zvod s rozmerom 160x160mm. Prístrešok je dostupný s hladkou štruktúrou, alebo s dekorom dreva.

Hlavnou výhodou bioklimatickej pergoly je premyslený systém jej zastrešenia. Ten sa skladá z hliníkových naklápateľných lamel, ktoré umožňujú reguláciu zatienenia a odvetrávanie prehriateho vzduchu. Pohyb lamel je zabezpečený elektromechanicky a všetky funkcie sa ovládajú jednoducho pomocou ovládača. Lamely sú doplnené gumovým tesnením, čím sa zabezpečuje tichý chod a eliminácia vibrácií.

Termoklimatická pergola je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny tepelný komfort aj pri umiestnení na juhozápadných alebo priamo západných stranách domu alebo terasy. Tepelná účinnosť strešných panelov je 0,59 UC [W/m2K]. Celá spodná časť strešnej plochy pergoly je vyhotovená v bielom odtieni RAL 9010, aby sa zachovala optická svetlosť.

Lamelový systém pergoly reflektuje súčasné trendy v záhradnej architektúre. Okrem toho, že pergola pridáva estetický prvok do exteriéru, poskytuje aj ideálne miesto na oddych a relaxáciu v záhrade. Skúšaním nových prístupov a experimentovaním s dizajnom môžeme vytvárať zaujímavé a unikátne kompozície. Konštrukčný systém pergoly umožňuje jednoduché pridanie fixných alebo posuvných tieniacich stien.

Posuvné alebo fixné slnolamy nie sú len vizuálnym prírastkom a estetickým prvkom pergoly, ale zároveň poskytujú ochranu pred zvedavými pohľadmi. Vytvárajú pocit súkromia a slúžia ako účinná ochrana pred slnkom, čím zabezpečujú pohodlné sedenie na terase. V štandardnom prevedení sú vyrobené z hliníka, no pre zákazníkov, ktorí preferujú vysokú kvalitu, ponúkame aj laminované hliníkové profily s dreveným dekorom v rôznych farbách.

KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.