Hliníková pergola
MASSIVE

Masívna konštrukcia

Vďaka pridanému masívnemu podpornému profilu sme schopní ešte lepšie vyhovieť požiadavkám zákazníkov na rozloženie konštrukcie a umiestnenie podporných profilov.

Navyše k tradičným skloneným pergolám vyrábame aj atypické tvary strechy, ako sú U, L, rohová pergola alebo sedlová strecha a v prípade potreby nájdeme technické riešenie pre akýkoľvek typ stavby.

Pre koho odporúčame

Hliníkový model MASSIVE predstavuje vylepšenie nášho pôvodného modelu ROBUST, a to s cieľom uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/01/731bac6e-4d3a-41be-b97e-f928385b7db5.jpg
VÝHODY

Konštrukcia pergoly MASSIVE

Pergolu MASSIVE z hliníka vyrábame individuálne pre každého zákazníka. Konštrukcia hliníkovej pergoly je navrhnutá na základe plánovaného umiestnenia. Maximálne rozmery modulu sú: Šírka 7500 mm, hĺbka 6000 mm (vrátane výstuhy). Pri väčšej záťaži sú do výstuh zahrnuté aj nerezové platne na väčšiu odolnosť voči zaťaženiu. Systém poskytuje možnosť posilnenia žľabového profilu na udržanie maximálneho komfortu bez stredového stĺpa pri šírke nad 4500 mm. V prípade, že je šírka väčšia ako 4500 mm, pergola obsahuje 3 predné stĺpy. Na zasklenie hliníkových pergol MASSIVE sú k dispozícii rôzne systémy s rôznymi typmi výplní. Najobľúbenejší je bezrámový systém, ktorý umožňuje ničím nerušený výhľad do záhrady.

Zväčší krytý priestor

Vytvorenie väčšieho krytého priestoru ponúka viac miesta na relaxáciu a oddych, a dostanete ideálne miesto na stretnutia s rodinou či priateľmi.

Zlepšená Estetika

Montovanie pergoly pozitívne ovplyvní nielen vizuálny dojem Vášho domu, ale aj jeho hodnotu.

Ochrana pred počasím

Pergola vám poskytne ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ako sú dážď, veterné búrky alebo silné slnečné žiarenie.

Dlhá Životnosť

Vďaka bezúdržbových materiálov môžete Vašu pergolu dlhodobo využívať bez nutnosti opráv, keďže je chránená voči opotrebovaniu a korózii.

ZALEŽÍ LEN NA VÁS

Galéria obrázkov

Pergola_massive_1
Pergola_massive_3
Pergola_massive_2
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.