Príslušenstvo

Entrematic-radio-keypad-AXK4
Entrematic-photocell-all
Entrematic-Key-operated-selector-switches-AXK5
Entrematic-ZEN-accessories-new
Entrematic-RFID-transponder-AXR7-NEW
DIAĽKOVÉ OVLÁDAČE DITEC ENTREMATIC ZEN

Vďaka 128-bitovému bezpečnostnému protokolu AES sú najbezpečnejšími diaľkovými ovládačmi na trhu

ZEN, nová generácia rádiových diaľkových ovládačov, má inovatívny externý dizajn, ktorý je k dispozícii v niekoľkých farbách (modrá, červená, zelená, žltá, čierna, biela), rôznych frekvenciách (433,92 MHz alebo 868,35 MHz), 2 alebo 4 kanálovom prevedení, s rôznymi prenosovými . a bezpečnostnými protokolmi.

DITEC Entrematic ZEN, najbezpečnejší diaľkový ovládač na trhu: vďaka 128-bitovému bezpečnostnému protokolu AES, technológii používanom v bankovom sektore, je počet možných kombinácií taký obrovský, že je klonovanie skutočne nemožné.

Nové diaľkové ovládače sú plne kompatibilné s existujúcimi systémami ovládané s Ditec GOL. Pomocou programovacej jednotky ZEN PAD je možné vytvoriť si vlastnú databázu nami nainštalovaných zariadení a spravovať pamäťový modul ich prijímačov, konfigurovať vzdialené protokoly s viacerými protokolmi, vytvárať predprogramované vzdialené vstupy pripravené na použitie (dokonca aj z kancelárie) a dokáže chrániť Vaše zariadenia meniteľnými inštalačnými. kódy (chránený režim).

SPÍNAČE, KÓDOVÉ PREPÍNAČE, VSTUPNÉ TERMINÁLY
SPÍNAČE OVLÁDANÉ KĽÚČOM

Spínače ovládané kľúčom montované na stenu (Entrematic AXK5M) a s čiastočne zapusteným dizajnom (Entrematic AXK5I)

 • Spínač ovládaný kľúčom je umiestnený v kryte chránenom proti vandalizmu
 • Elektrické kontakty mikrospínačov sú chránené kovovým krytom
 • Čiastočne zapustená verzia je kompatibilná so štandardnými montážnymi krabicami ø 57 mmleo

Spínače ovládané kľúčom montované na stenu (Entrematic AXK5M) a s čiastočne zapusteným dizajnom (Entrematic AXK5I)

 • Spínač ovládaný kľúčom je umiestnený v kryte chránenom proti vandalizmu.
 • Výhodné, ak už máte požadovanú vložku zámku
 • Kompatibilné s vložkou zámku typu EURO (DIN) 30/10

Spínače AXK5I a AXK5NI s čiastočne zapusteným dizajnom z liateho hliníka s výškou h = 1000 mm (AXC100)  sú vhodné aj pre zvislú montáž

Toto príslušenstvo je kompatibilné s iným systémovým príslušenstvom (fotobunka AXP2, riadiaca jednotka transpondéra AXR7- vstupný systém na kartu s technológiou vysielača- s bezdotykovým ovládaním atď.), čím vytvára jednotný vonkajší vzhľad.

DIGITÁLNE SPÍNAČE OVLÁDANÉ KLÁVESNICOU

Digitálne rádiové kódové spínače so 4 kanálmi a 4 prispôsobiteľnými číselnými kódmi. Dve možnosti napájania: s batériou 9 V DC alebo 24 V DC cez riadiacu jednotku.

 •  Signál sa prenáša na ústredňu pomocou jedného z rádiových protokolov Entrematic: fixný kód, plávajúci kód, cez šifrovaný kanál AES-128bit, režim „CHRÁNENÝ“
 • Možnosť konfigurácie pomocou ZEN Pad a SW ZEN Manager
 • Dve prevádzkové frekvencie 433,92 MHz (AXK4) a 868,35 MHz (AXK4P)
 • Podsvietené rozhranie a zabudované svetlo aj ako indikátor stavu

Digitálne klávesnice AXK4 a AXK4P majú kryt z nehrdzavejúcej ocele. Môžu byť inštalované na stenu vo zvislej alebo vodorovnej polohe. Toto príslušenstvo je kompatibilné s iným systémovým príslušenstvom (fotobunka AXP2, riadiaca jednotka transpondéra AXR7 s bezdotykovým ovládaním atď.), Čím vytvára jednotný vonkajší vzhľad.

VSTUPNÉ SYSTÉMY NA KARTU

Entrematic AXR7 je vstupný  riadiaci systém využívajúci technológiu RFID, ktorý umožňuje čítanie a rozpoznanie šifrovaných kariet priblížením alebo dotykom.

Skladá sa z jednej alebo dvoch jednotiek AXR7 pripojených k riadiacej jednotke LAN7S, ktorá ukladá jedinečné kódy pre každú kartu. Kódované informácie sa vymieňajú elektromagneticky. Karta má energeticky nezávislú pamäť kódov, takže nepotrebuje interné prvky.

Ideálne na prevádzkovanie vstupných systémov spoločností, apartmánov alebo kdekoľvek, kde k nim majú prístup iba oprávnené osoby. Kódy sa ukladajú do pamäte pomocou zjednodušeného procesu samoučenia.

Výrobky sú vyrábajú s hliníkovým krytom a môžu byť inštalované vertikálne (Entrematic AXR7) alebo horizontálne (Entrematic AXC100).

FOTOBUNKY

Entrematic AXP2 a LIN2 sú bezpečnostné zariadenia, ktoré využívajú modulované infračervené žiarenie. Tieto zariadenia so systémom dvojitých relé spĺňajú najprísnejšie technické požiadavky, aké požadujú príslušné predpisy. Sú spoľahlivé a ľahko sa inštalujú vďaka dizajnu, ktoré sa prispôsobí všetkým možnostiam inštalácie:

 • Fotobunka AXP2 esteticky ladí s ostatnými ovládacími zariadeniam: nástenná fotobunka so zníženou hrúbkou (25 mm). Konfigurovateľná kapacita: max. 10 m alebo max. 30 m na obmedzenie rušenia. ABS plastový kryt.
 • Vzhľadom na obmedzenú veľkosť fotobunky LIN2 s 3-polohovateľnou a nastaviteľnou kartou je vhodný najmä pre menšie vertikálne inštalácie alebo inštalácie na chodbách.

Táto produktová rada je navrhnutá s elegantnými a čistými líniami a je vhodná pre akýkoľvek prostredie, či už moderné alebo klasické, bytové alebo priemyselné.

Fotobunky môžu byť samostatne stojace alebo so zvislým upevnením a funkcionálnym podstavcom na uľahčenie inštalácie v prípade potreby.

Vertikálne uchytenie:

Vyrobené z eloxovaného (pre LIN2) alebo tlakového liateho hliníka (pre AXP2), je najlepším riešením na dokončenie akéhokoľvek systému automatického riadenia vstupu a je vhodné na inštaláciu fotobuniek, digitálnych spínačov a klávesníc. Prepracovaný dizajn vhodný pre akýkoľvek typ rámu. Dostupné aj v prevedení na podlahu alebo na stenu. Ľahká a rýchla inštalácia. Špeciálne podstavce  (AXCBS a LINBS).

BEZPEČNOSTNÉ SVETLÁ

Entrematic FL je rada blikajúcich svetiel s integrovanými LED diódami

Ak sú správne nakonfigurované, môžu byť zosúladené s pohybom automatizačného systému alebo po dosiahnutí určitého prahu údržby (s LCU poslednej generácie alebo integráciou NeoS a TOP).

Sú k dispozícii v dvoch verziách s funkciou blikania buď sú napájané z rôznych napätí, ktoré je možné nastaviť prepojkou alebo vo verzii 24 V DC.

Sú vybavené 4 farebnými trubicami a tým prispôsobené rôznym upozorneniam (biela, modrá, zelená, žltá, oranžová).

Môžu byť montované na stenu alebo na malé vertikálne stĺpy (7 cm) s vhodnými upevneniami.

Vďaka svojmu prepracovanému dizajnu a zmenšeným rozmerom sa dajú prispôsobiť pri každom type inštalácií.

KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.