Bioklimatické pergoly MERIDIEM

NADČASOVÝ DESIGN

Bioklimatické
pergoly Meridiem

Získajte mnohé výhody

Hlavnou výhodou bioklimatickej pergoly je premyslený systém jej zastrešenia. Ten sa skladá z hliníkových naklápateľných lamel, ktoré umožňujú reguláciu zatienenia a odvetrávanie prehriateho vzduchu. Pohyb lamel je zabezpečený elektromechanicky a všetky funkcie sa ovládajú jednoducho pomocou ovládača. Lamely sú doplnené gumovým tesnením, čím sa zabezpečuje tichý chod a eliminácia vibrácií.

Tvoja pergola, tvoj štýl

K absolútnemu komfortu prispieva celý rad doplnkového príslušenstva. Každá pergola je vyrobená individuálne, podľa požiadavky zákazníka, v 12 štandardných farbách alebo v špecifickej RAL farbe.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/01/Bio_header.jpg
ZALEŽÍ LEN NA VÁS

Koľko domov toľko riešení

Bioklimatická pergola MERIDIEM disponuje rôznymi typmi montáže, prispôsobíme sa k vaším požiadavkám. Smerovanie lamiel v jednotlivých poliach sa dá ľubovoľne prispôsobiť k požiadavkam zákazníka. Je možné pripojiť maximálne dve bioklimatické pergoly, pri väčšom počte ponúkame alternatívu umiestnenia viacero samostatne stojacích pergol vedľa seba.

Samostatne stojaca

Montáž ku stene

Voľne stojaca združená

Združená na stenu a do rohu

Montáž na vonkajšie nárožie

Montáž na vnútorné nárožie

ZALEŽÍ LEN NA VÁS

Farby pre bioklimatické pergoly

Štruktúra bioklimatických pergol MERIDIEM je štandardne dostupná v 12 farebných odtieňoch v matných farbách s jemnou štruktúrou. Ak by Vám štandardné farby neboli dostatočné, ponúkame možnosť lakovania podľa vlastného čísla RAL.

Lamely pergol dodávame v 3 štandardných farbách (RAL 9010 Biela, RAL 9006 Biely hliník, RAL 7047 Šedá), s hladkým povrchom v matnej farbe.

ZÁLEŽÍ LEN NA VÁS

Prispôsobte si svoju bioklimatickú pergolu

Bočné tienenie

Inovatívne, efektívne a pohodlné. Presne také sú naše screenové rolety, ktoré sú vyrobené z špeciálnej PVC tkaniny, ktorá vďaka svojmu zloženiu čiastočne pohlcuje a odráža slnečné lúče, čím zabraňuje prehriatiu tieňovaného priestoru. V letnom období screenové rolety dokážu znížiť teplotu v pergole až o niekoľko stupňov.

Bočné zasklenie

Zasklievacie systémy vynikajú veľmi jednoduchou ovládateľnosťou a minimálnymi požiadavkami na údržbu. Zasklenie pergoly znižuje tepelné straty a prirodzene zvyšuje komfort využitia pergoly. Slúži ako ochrana proti hluku, prachu, dažďu či snehu. Ponúkame rámové zasklenie s veľmi dobrými tesniacimi vlastnosťami či bezrámové s čistým a elegantným vzhľadom.

Infra žiarič

Infračervené vykurovanie disponuje vlastným ovládačom, ktorý umožňuje reguláciu výkonu. Moderný a dizajnový tepelný žiarič, dostupný v čiernom alebo bielom prevedení, kombinuje eleganciu s možnosťou predĺženia času stráveného pod pergolou. Poskytuje príjemné teplo s minimálnym vizuálnym vplyvom.

Integrované LED osvetlenie

Pergolu je možné vybaviť LED pásikmi, ktoré sú umiestnené na lamelách. Osvetlenie sa dá ovládať pomocou diaľkového ovládača a existuje aj možnosť nastavenia intenzity svetla. K dispozícii je tiež možnosť objednať osvetlenie v RGB variante, čo umožňuje meniť farby osvetlenia.

Veterní senzor

Pri výskyte silného vetra zabezpečí, že tkanina screenovej rolety sa automaticky zatiahne do boxu, čím sa predíde mechanickému poškodeniu tkaniny alebo jej vytrhnutiu z vodiacej lišty.

Daždoví senzor

Senzor dokáže identifikovať dažď a následne automaticky zatvoriť lamely pergoly, aby sa predišlo namočeniu nábytku a ďalších predmetov, ktoré chcete chrániť pred dažďom. Nemusíte sa obávať, či ste pred víkendovým odchodom na chatu nastavili lamely do zatvorenej polohy.

ZALEŽÍ LEN NA VÁS

Farby pre screenové rolety

Screenové rolety sú dostupné v 6 štandardných, a v 9 exkluzívnych farbách, ktoré čiastočne odrážajú priame slnečné žiarenie z vonkajšej strany, ale zachovávajú výhlad von.

ZALEŽÍ LEN NA VÁS

ďalšie dôležité informácie

Údržba bioklimatickej pergoly

Hliníková pergola Meridiem Bio je úplne bezúdržbová a nepotrebuje osobitnú starostlivosť v tejto oblasti. Ak je to potrebné, je možné použiť jemné čistiace prostriedky bez rozpúšťadiel, ktoré nepoškodia povrch pergoly.

Čistenie

Upozorňujeme, že pri umývaní strechy treba byť opatrný. Strecha nie je pochôdzna, preto ju možno umývať iba tlakovou umývačkou alebo pomocou odborne školeného personálu.

Záruka a precíznosť

Na bioklimatické pergoly ponúkame 5 rokov záruku, a na ostatné doplnky a ovládacie prvky podľa zvolenej špecifikácie.

Termíny dodania a inštalácie

Termín dodania pri štandardných farbách je 5-8 týždňov od zadania zákazky do výroby. Termín sa môže líšiť v nadväznosti na aktuálne vyťaženie výrobných kapacít a dodacie termíny našich subdodávateľov.

Inštalácia vašej bioklimatickej pergoly prebieha v deň dodania.

KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.