Woodlook ploty sú odpoveďou na dnešný hektický životný štýl, kedy si väčšina z nás predstavuje lepšie strávený čas než údržbou dreveného alebo kovového plotu. Drevoplastové ploty systému Woodlook ponúkajú širokú škálu dizajnových možností pre architektov a stavebníkov. Ploty z materiálu Woodlook® nie len netreba každý rok natierať, ale vôbec ich netreba...

Woodlook je skvelou alternatívou pre povrch okolo bazéna, ktorý ponúka prirodzený vzhľad dreva bez nutnosti náročnej údržby. Jeho schopnosť odolávať vlhkosti a poveternostným podmienkam zabezpečuje, že zostane krásny a bezpečný aj pri pravidelnom kontakte s vodou.

Pre dosiahnutie praktického a pohodlného bývania je terasa dnes považovaná za nevyhnutnosť. Okrem svojej estetickej hodnoty slúži terasa ako hlavné spojenie medzi interiérom a exteriérom, čím zväčšuje obytný priestor smerom von. Bezúdržbová terasa Woodlook je miestom relaxu a spoločných stretnutí s rodinou a priateľmi.

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tejto konštrukcii je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Sekcionálne garážové brány je možné zabudovať do každého otvoru garáže a tieto poskytujú až o 14 cm väčšiu šírku prejazdu ako výklopné brány. Okrem toho sú optimálne utesnené na všetkých štyroch stranách vďaka trvalo elastickým tesneniam odolným voči poveternostným vplyvom.

Robustná konštrukcia sama osebe zaručuje, že pergola bude výrazným prvkom vášho domu alebo záhrady. Klimatický komfort je zabezpečený pomocou strešnej krytiny SUN PROTECTION, ktorá umožňuje presvietenie dostatočného množstva svetla a zároveň odraža až 48% slnečných lúčov späť do atmosféry, čo pomáha zabrániť prehriatiu vnútorného priestoru pergoly. Sklon pergoly je iba 5° (približne 8 cm/m). Stojky majú rozmer až 140 x 140 mm a profilová hrúbka sa môže dostať až do 4 mm.

Priemyselné brány sa otvárajú zvislo a vytvárajú tým miesto pred a za bránou. Články brány sa odstavujú na plocho pod strop, zvislo nad otvor alebo so sledovaním sklonu strechy. Priemyselné brány konštrukčného radu 50 z ocele, z kombinácie oceľ a hliník alebo z hliníka presviedčajú jedinečnou šírkou programu, top dizajnom brány a certifikovanou bezpečnosťou. Kompaktné sekcionálne brány stohujú jednotlivé lamely hneď za preklad. Nepatrná hĺbka zasunutia je mimoriadne výhodná pri halách s osvetľovacími kupolami, sklenenými strechami a fasádami.

Naše inovatívne a bezúdržbové hliníkové prístrešky sú ideálným riešením na ochranu Vášho auta. Prístrešky sú vyrobené v plne hliníkovej verzií, ale aj s exkluzívnym dizajnom dreveného dekoru. Krytina Sun Protection so špičkovou technológiou vám poskytne optimálnu ochranu vášho vozidla pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Súčasťou prístrešku je integrovaný dažďový zvod s rozmerom 160x160mm. Prístrešok je dostupný s hladkou štruktúrou, alebo s dekorom dreva.

Hlavnou výhodou bioklimatickej pergoly je premyslený systém jej zastrešenia. Ten sa skladá z hliníkových naklápateľných lamel, ktoré umožňujú reguláciu zatienenia a odvetrávanie prehriateho vzduchu. Pohyb lamel je zabezpečený elektromechanicky a všetky funkcie sa ovládajú jednoducho pomocou ovládača. Lamely sú doplnené gumovým tesnením, čím sa zabezpečuje tichý chod a eliminácia vibrácií.

Termoklimatická pergola je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny tepelný komfort aj pri umiestnení na juhozápadných alebo priamo západných stranách domu alebo terasy. Tepelná účinnosť strešných panelov je 0,59 UC [W/m2K]. Celá spodná časť strešnej plochy pergoly je vyhotovená v bielom odtieni RAL 9010, aby sa zachovala optická svetlosť.

KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.