Zastrešenie bazéna KLASIK je ideálne riešenie pre bazény s menšími rozmermi. Táto varianta poskytuje efektívnu pomoc pri udržiavaní čistoty vody v bazéne za priaznivú cenu.

Zastrešenie bazéna s názvom EXCLUSIVE disponuje jednokoľajovým systémom posuvu. Je charakterizované atypickým tvarom s kolmými bočnými stenami a extrémne nízkou výškou.

Hlavnou výhodou bioklimatickej pergoly je premyslený systém jej zastrešenia. Ten sa skladá z hliníkových naklápateľných lamel, ktoré umožňujú reguláciu zatienenia a odvetrávanie prehriateho vzduchu. Pohyb lamel je zabezpečený elektromechanicky a všetky funkcie sa ovládajú jednoducho pomocou ovládača. Lamely sú doplnené gumovým tesnením, čím sa zabezpečuje tichý chod a eliminácia vibrácií.

Variant LIGHT je optimálnou voľbou pre zastrešenie terasy alebo ako prístrešok na auto, ktorý vám poskytne dlhodobú spoľahlivosť bez nutnosti údržby. Medzi výhodami variantu patria integrovaný odkvap na prednej časti, ktorá zabezpečuje efektívny odvod vody, kvalitný farebný štruktúrovaný povrch, integrované LED osvetlenie a možnosť doplnenia tiene na strechu a steny.

https___asset-center.com_thumbnail_552_194552_thumbnail

Spoločnosť Hörmann ponúka vhodnú priemyselnú rolovaciu bránu pre každú oblasť použitia: Rolovacia brána SB alebo DD slúži ako kompaktné a priestorovo úsporné nočné uzavretie pre nákupné centrá, logistické budovy alebo obchodné a skladové haly. Rolovacia brána TGT a DD sa zvyčajne používa ako bezpečné nočné uzavretie pre hromadné garáže a parkovacie domy. Dokonalým riešením pre veľké otvory je naša rolovacia brána / rolovacia mreža DD s SSG DD. Brány sú dostupné v šírke až 36 m a výške 9 m.

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tejto konštrukcii je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Sekcionálne garážové brány je možné zabudovať do každého otvoru garáže a tieto poskytujú až o 14 cm väčšiu šírku prejazdu ako výklopné brány. Okrem toho sú optimálne utesnené na všetkých štyroch stranách vďaka trvalo elastickým tesneniam odolným voči poveternostným vplyvom.

KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.