Garážové brány RollMatic

Univerzálne použiteľné

Rolovacie brány a stropné rolovacie brány sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto  v garáži. Vďaka ich princípu konštrukcie je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Tvar otvoru garáže nehrá pri montáži žiadnu úlohu, či už je pravouhlý, skosený, so segmentmi alebo oblúkmi.

Aby bola Vaša brána optimálne prispôsobená architektúre Vášho domu, ponúkame Vám rolovaciu bránu RollMatic a stropnú rolovaciu bránu RollMatic OD v rôznych vzhľadoch.

Pre prirodzený vzhľad brány si vyberte jeden z dvoch drevených dekorov povrchovej úpravy Decograin alebo Decopaint. Pre mimoriadne elegantný vzhľad brány odporúčame nový farebný odtieň Noir 2100 Sablé Antracit Metallic. Alebo sa rozhodnete pre jednu z 11 cenovo rovnakých farieb brán.

U nás samozrejme nájdete aj vedľajšie dvere s rovnakým vzhľadom.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/csm_rollmatic_1000x700_RAL_7016_Anthrazitgrau_7f89439f94.jpeg
NEMECKÁ KVALITA

Klasické rolovacie
brány RollMatic

Rolovacia brána RollMatic v sebe skrýva plno inovatívnych detailov, ktoré majú iba jeden cieľ: poskytnúť Vám bezpečnosť a komfort. Od mimoriadne jednoduchej montáže až po vyspelé bezpečnostné patenty sa tento koncept ťahá ako opakujúci sa prvok všetkými aspektmi výrobku.

Sériový pohon je umiestnený mimo obloženia navíjacieho hriadeľa pre jednoduchú údržbu. Integrovaný pozvoľný rozbeh a jemné zastavenie pohonu garantuje pokojný chod brány a chráni bránu. Vďaka vyváženiu pružinami a spoľahlivej vypínacej automatike je dodatočné zabezpečenie uzatváracej hrany zbytočné.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/csm_rollmatic_1_1000x700_c767c16ac2.jpeg
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/Animation_Garagentore_fuer_Website_Rolltor_01.gif
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/CSF8575_X_1000x700.jpeg
NEMECKÁ KVALITA

Stropná rolovacia
brána RollMatic OD

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/csm_Deckenlauftor_RollMatic_OD_Anthrazitgrau_RAL_7016_b217b0d4d6.jpeg

Priestorovo úsporná stropná rolovacia brána RollMatic OD je ideálna pre modernizáciu. Úzka konštrukcia stropnej rolovacej brány umožňuje montáž  aj pri veľmi tesných priestorových pomeroch v garáži. Vďaka kompaktnej konštrukcii vyžaduje brána iba preklad s hrúbkou 60 mm.

Sériový pohon ProMatic je možné voliteľne namontovať na pravú alebo ľavú horizontálnu vodiacu koľajnicu, nevyžaduje sa dodatočná potreba prekladu.

S voliteľne zakúpiteľným pohonom SupraMatic sa Vaša stropná rolovacia brána otvorí rýchlejšie a Vy môžete vojsť priamo z cesty do Vašej garáže. A už sa nikdy nebudete chcieť zriecť komfortných funkcií, ako dodatočná výška otvorenia, napr. kvôli vetraniu garáže, a osvetlenia pohonu, ktoré je samostatne spínateľné prostredníctvom Vášho ručného vysielača.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/csm_automatik-rolltor_rollmatic_1000x700_e300d8aaf4.jpeg
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/Animation_Garagentore_fuer_Website_Deckenlauftor_240x344.gif
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.