NEMECKÁ KVALITA

Sekcionálne
garážové brány

Získajte mnohé výhody

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tejto konštrukcii poskytujú maximálny priestor v garáži a pred garážou. Sekčné garážové brány možno zabudovať do každého otvoru garáže a poskytujú až o 14 cm väčšiu šírku prejazdu ako výklopné brány. Okrem toho sú optimálne utesnené na všetkých štyroch stranách vďaka trvalo elastickým tesneniam odolným voči poveternostným vplyvom.

Doprajte si tento komfort.

Garážové sekcionálne brány sú preskúšané a certifikované v súlade s náročnými bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241-1. Či Vaša stará garážová brána spĺňa aktuálne bezpečnostné normy, môžete skontrolovať pomocou bezpečnostného kontrolného zoznamu.

chod sekčnej brány
ZALEŽÍ LEN NA VÁS

Povrchy pre sekcionálne garážové brány z ocele

Povrchová úprava duragrain

Duragrain

Pri povrchu Duragrain s detailne vernou, prirodzenou a stálofarebnou povrchovou úpravou brány si môžete vybrať z 24 dekorov ako napr. dekor s vzhľadom betónu (pozri obr.), hrdze alebo prírodného kameňa. Inovatívna metóda digitálnej tlače a konečná úprava vysoko odolným ochranným lakom zabezpečujú trvalo atraktívny vzhľad brány odolný voči poškriabaniu.

Povrchová úprava decograin

Decograin

Povrchy Decograin s plastovou fóliou odolnou voči UV žiareniu poskytujú vašej sekcionálnej bráne detailne verný, charakteristický vzhľad dreva, resp. ušľachtilú kovovú eleganciu v antracitovej farbe. Môžete si vybrať z piatich prírodných dekorov dreva alebo elegantného kovového dekoru.

Povrchová úprava silkgrain

Silkgrain

Hodvábne hladký povrch Silkgrain je prvou voľbou v modernej architektúre vďaka svojmu vznešenému vzhľadu brány. Vonkajší plech hrubší o 50 % okrem toho poskytuje lamelám vyššiu stabilitu a ešte hladší chod. Tento povrch dostanete vo farbe RAL 9016 dopravná biela, v 15 prednostných farbách alebo v odtieni RAL podľa výberu.

Povrchová úprava sandgrain

Sandgrain

Jemne textúrovaný povrch pre objednávateľa stavebného objektu, ktorý oceňuje cenovú výhodnosť, je vhodný najmä pre moderné domy a je dostupný vo farbe dopravná biela (RAL 9016), ako aj v 3 prednostných farbách.

Povrchová úprava woodgrain

Woodgrain

Pri cenovo výhodnom, robustnom povrchu s originálnym vzorom pílového rezu možno malé škrabance vďaka razeniu ľahko opraviť. Tento povrch dostanete vo farbe RAL 9016 dopravná biela, v 15 prednostných farbách alebo v odtieni RAL podľa výberu.

Povrchová úprava slategrain

Slategrain

Predlohou pre tento štruktúrovaný povrch, sú bridlicové dosky, ktoré vašej bráne prepožičiavajú jedinečný vzhľad. Tento povrch dostanete vo farbe RAL 9016 dopravná biela, v 15 prednostných farbách alebo v odtieni RAL podľa výberu.

Potrebujete poradiť
s výberom alebo zistiť cenu?

Ponúkame Vám možnosť bezplatnej a nezáväznej cenovej ponuky.
ZALEŽÍ LEN NA VÁS

Vyberte vchodný typ brány

Máte na výber: S dvojstennými sekcionálnymi garážovými bránami LPU 67 Thermo a LPU 42 vsadíte na vynikajúcu, resp. veľmi dobrú tepelnú izoláciu, a okrem toho na zvýšenú stabilitu a pokojný chod. Jednostenná sekčná garážová brána LTE 42 je ideálne riešenie pre voľne stojace garáže, ktoré nevyžadujú tepelnú izoláciu. V prípade, že vzhľad Vášho domu určujú drevené prvky, nachádza veľmi dobré uplatnenie sekcionálna brána Hörmann s výplňou z masívneho dreva typu LTH 42.

LPU 67 Thermo

Energeticky úsporná brána presviedča vďaka termicky oddeleným lamelám s hrúbkou 67 mm s excelentnou tepelnou izoláciou.

LPU 42

Panely s hrúbkou 42mm disponujú kvalitnou tepelnou izoláciou a vlastnosťami chodu.

LTE 42

Ponúka cenovo výhodné riešenie vďaka jednostennej lamely bez tepeľnej izolácie.

LTH 42

Brána vyrobená z masívneho dreva dodá vašej garáži jedinečný vzhľad. Na výber máte z viacerých povrchových úprav a lazúr.

ZALEŽÍ LEN NA VÁS

Motívy pre sekčné brány z ocele

Prepožičajte svojej bráne celkom osobitný štýl. Vyberte si jeden z našich dizajnových motívov alebo umiestnite a skombinujte dizajnové prvky z leštenej ušľachtilej ocele celkom podľa svojich želaní. Aj čísla domov alebo napr. názvy ulíc sú možné.

Brána s motívom T
Brána s motívom T
Brána s motívom L a svetlíkom
Brána s motívom L a svetlíkom
Brána s motívom L a ozdobným prvkom
Brána s motívom L a ozdobným prvkom
Brána s motívom L a svetlíkom
Brána s motívom L a svetlíkom
Brána s motívom L a svetlíkom
Brána s motívom L a svetlíkom
Brána s motívom L so spodnou lištou
Brána s kazetovím motívom
Brána s motívom L
Brána s motívom T
Brána s motívom D
Brána s motívom M
Brána s motívom S
ZALEŽÍ LEN NA VÁS

Farby pre sekcionálne brány z ocele

Dvojstenné sekcionálne brány LPU a vedľajšie dvere sú štandardne dostupné vo farbe dopravná biela (RAL 9016), ako aj v dodatočných 15 cenovo výhodných farbách a približne 200 farbách podľa RAL* a v mnohých farbách NCS a DB. Pri povrchu Sandgrain si môžete vybrať z 3 prednostných farieb**. Jednostenné brány LTE 42 sa štandardne dodávajú vo farbe RAL 9016 dopravná biela.

Dopravná biela farba

dopravná biela (štandardná farba)

Upozornenie:

Vnútorné strany sekcionálnych garážových brán sa štandardne dodávajú vo farebnom odtieni sivobiela (RAL 9002). Pri dvojstenných oceľových bránach, ktoré sú orientované na slnečnú stranu domu, sa treba vyhnúť tmavým farbám, pretože prípadné ohnutie lamiel môže poškodiť bránu. Všetky údaje o farbách podľa príslušnej farby RAL. Vyobrazenia farieb a povrchov nie sú z tlačiarensko-technických dôvodov farebne záväzné. Nechajte si poradiť od naších kolegov.

* Klasické farby RAL; okrem perlového efektu, svetlých a metalických farieb.
** Prednostné farby pre povrch Sandgrain

V BLÍZKOSTI PRÍRODY

Motívy pre sekcionálne brány z masívneho dreva

Drevená brána s motívom M
Drevená brána s motívom L
Drevená brána s kazetovím motívom
Drevená brána s motívom
Drevená brána s motívom
Drevená brána s motívom
Drevená brána s motívom
Drevená brána s motívom
Drevená brána s motívom
Drevená brána dvojkrídlová
Drevená brána dvojkrídlová exkluzív
Drevená brána s motívom S
V BLÍZKOSTI PRÍRODY

Druhy dreva a povrchy pre sekcionálne brány z masívneho dreva

Hörmann - Severský smrek panel

Severský smrek

Severský smrek je svetlé ihličnaté drevo s prevažne rovnými letokruhmi. Otvory, jednotlivé dutiny vyplnené živicou, skrútené drevo a žlto hnedé „uzly“ sú celkom prirodzené.

Hörmann - Kanadská tsuga panel

Kanadská tsuga

Kanadská tsuga je bielosivé až svetlosivohnedé ihličnaté drevo s prevažne rovnými letokruhmi, s hnedými, v smere letokruhov prebiehajúcimi pruhmi z minerálnych vlákien a s priehlbeninami od kôry.

Hörmann - Leštený povrch panel

Leštený povrch

Oba druhy dreva sú dostupné aj s lešteným povrchom. Ten poskytuje vašej bráne prirodzený vzhľad, ktorý vyzdvihuje najmä pôvab hrazdených domov alebo štýl vidieckych domov. Povrch je dostupný pre všetky sekcionálne garážové brány LTH a vedľajšie dvere (okrem kazety V).

V BLÍZKOSTI PRÍRODY

Farby pre sekcionálne brány z masívneho dreva

Pri sekcionálnych bránach LTH42 vyrobených z masívneho dreva máte na výber z viacerých povrchových úprav a lazúr pre vytvorenie dokonalého prirodzeného vzhľadu. Každá úprava zaručuje nielen ochranu dreva pred poveternostnými vplyvmi, ale aj výnimočnú vizuálnu atraktivitu.

ZALEŽÍ LEN NA VÁS

Galéria obrázkov

Obrázok garážových brán Hörmann
Viac informácií nájdete na webovej stránke spoločnosti Hörmann. Pre viac informácií kliknite sem
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.