Doplnky k hliníkovím pergolám

Doplnky k hliníkovím
pergolám

Posuvné slnolamy

Posuvné alebo fixné slnolamy nie sú len vizuálnym prírastkom a estetickým prvkom pergoly, ale zároveň poskytujú ochranu pred zvedavými pohľadmi. Vytvárajú pocit súkromia a slúžia ako účinná ochrana pred slnkom, čím zabezpečujú pohodlné sedenie na terase. V štandardnom prevedení sú vyrobené z hliníka, no pre zákazníkov, ktorí preferujú vysokú kvalitu, ponúkame aj laminované hliníkové profily s dreveným dekorom v rôznych farbách.

Konštrukcia posuvných alebo fixných slnolamov je vyrobená z hliníkových profilov, ktoré sú známe svojou ľahkou váhou a vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Výplne rámov tvoria hliníkové lamely s uhlom 45%, ktoré efektívne zabraňujú prenikaniu slnečných lúčov do priestoru pergoly.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/03/slnolamy.jpg

V súčasnej architektúre sa slnolamy využívajú predovšetkým ako ochrana proti slnku pre sklenené časti budov. Predstavujú veľkú výhodu najmä z finančného hľadiska, pretože v letných mesiacoch zabraňujú prehrievaniu vnútorných priestorov, čím pomáhajú znížiť náklady na klimatizáciu a zároveň zachovávajú dostatočný prírodný svetelný komfort vo vnútri budovy. Svojím jedinečným vzhľadom dokážu vizuálne transformovať fasádu a celkový vzhľad budovy.

Pre náročnejších zákazníkov máme k dispozícii lamely v exkluzívnom dizajne – hliníkové lamely LAMINICO WOOD so štruktúrou dreva.

Technické riešenia slnolamov

SINGLE

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/03/Single.png

DUO

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/03/DUO.jpg

Infinity

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/03/Infinity.jpg

Farebné prevedenie slnolamov

Vhodným výberom dekoru LAMINICO WOOD dokážeme zladiť pergolu s farbou vašich okien alebo dverí, čím vytvoríme súvislý celok v dokonalej harmónii. Máte k dispozícii širokú škálu farieb a textúr v drevenom dekore, stačí si len vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/03/slnolamy_b_2951d562d88f02b7-640x438.png
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/03/slnolamy_b_69b3db7043ede4b7.webp

Systémový prvok pre
dodatočné uzatvorenie pergoly

SMART – TECH systém predstavuje revolučné stavebné riešenie, ktoré otvára široké možnosti pre prispôsobenie vašej pergoly. Po jeho inštalácii vytvárate čisté geometrické tvary, do ktorých môžete ďalej pridať rôzne doplnky, ako sú napríklad screenové rolety, záveterné steny alebo dokonca zmeniť pergolu na zimnú záhradu.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/03/Uzatvorenie_pergoly.png
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2024/03/LED_Svetla.png

LED osvetlenie pergoly

Integrované bodové led osvetlenie je osadené do konštrukcie pergoly a je dodávaný s diaľkovým ovládačom. Rozvody káblov sú skryté v nosných profiloch pergoly.

KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.