Pohony garážových brán

Komfort a bezpečnosť pre Váš domov

Kto už by rád vystupoval z auta v zlom počasí alebo uprostred noci iba na to, aby otvoril garáž. S pohonom garážovej brány Hörmann máte vždy „zelenú“, pretože Vašu garážovú bránu a bránu do dvora otvoríte rýchlo, komfortne a bezpečne prostredníctvom ručného vysielača z auta. S komfortným a rýchlym pohonom SupraMatic, cenovo výhodným pohonom ProMatic, ako aj ProMatic Akku, pohonom pre garáže bez elektrickej prípojky, ponúka Hörmann inovatívnu techniku pohonov.

Sériovo je u všetkých pohonov garážových brán k dispozícii certifikovaný rádiový systém BiSecur Hörmann. Tento sa vyznačuje obzvlášť bezpečným rádiovým spojením a je kompatibilný so všetkým pohonmi, rádiovými prijímačmi a prvkami obsluhy Hörmann. Pomocou BiSecur môžete takto ovládať nielen vašu garážovú bránu, ale aj vaše domové dvere Hörmann, vstupnú bránu alebo osvetlenie.

Ak chcete svoju garážovú bránu ovládať nielen pomocou ručných vysielačov, kódovacích spínačov alebo čítačiek odtlačkov prstov, ale aj pomoccou svojho smartfónu, môžete na to využiť aplikáciu BlueSecur Hörmann. Prostredníctvom intuitívneho používateľského rozhrania aplikácie je možné s funkciou Bluetooth nielen ovládať garážovú bránu, možno ním tiež zapínať a vypínať osvetlenie pohonu brány. Táto aplikácia je k dispozícii na bezplatné stiahnutie v obchodoch Google Play a App Store. Príslušný prijímač je už sériovo integrovaný v pohone Hörmann SupraMatic od 4. generácie a pre pohon ProMatic 4 (momentálnie sa nedodáva) sa dá zakúpiť voliteľne.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/csm_garagentor_antriebe_bisecur_1000x1428_371398b59a.jpeg

Rozhranie HCP integrované v každom pohone Hörmann umožňuje okrem toho prepojenie s externými systémami Smart Home, ako sú Homematic a Delta Dore. Ako súčasť automatizácie domu sa dá pohon brány komfortne ovládať prostredníctvom používateľského rozhrania príslušného systému Smart Home a ľubovoľne prepojiť s ďalšími inteligentnými komponentmi. Tak by sa dalo napríklad naprogramovať, aby sa pri zatvorení garážovej brány v tme súčasne zaplo vonkajšie osvetlenie a osvetlenie chodby, alebo aby sa brána automaticky otvorila, keď sa blížite domov. Ak príslušný systém Smart Home umožňuje diaľkový prístup cez internet, môžete garážovú bránu pohodlne otvoriť aj vtedy, keď ste ešte na ceste, napríklad, aby mohol poštár vložiť do garáže balík, alebo aby ste skontrolovali stav naprogramovaných zariadení.

NEMECKÁ KVALITA

Supramatic 4

Otvorte svoju bránu s pohonom SupraMatic rýchlo a jednoducho pomocou ručného vysielača a vojdite priamo z ulice do svojej garáže. Vďaka sériovému Bluetooth prijímaču môžete svoju bránu ovládať aj pomocou aplikácie BlueSecur Hörmann. Tak máte váš otvárač brány v smartfóne vždy pri sebe. Pohon garážovej brány SupraMatic sa postará s energeticky úsporným LED osvetlením o rovnomerné osvetlenie garáže. Kryt pohonu z ušľachtilej ocele prepožičiava pohonu ušľachtilý, exkluzívny dizajn. SupraMatic sa okrem toho vyznačuje obzvlášť nízkou spotrebou elektrickej energie a v pohotovostnom režime je hodnota jeho spotreby nižšia ako 1 W. Voliteľne môže byť tento pohon prepojený aj s externými systémami Smart Home.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/csm_Logo-50Prozent-2013-SK_15810fae85.png
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/csm_Logo-Garantie-5-2013-SK_7a0a4a8461.png
Hörmann Supramatic 4
NEMECKÁ KVALITA

Promatic 4

Hörmann ProMatic 4

S pohonom garážovej brány ProMatic 4 (momentálne sa nedodáva) a s ručným vysielačom alebo rádiovým tlačidlom otvoríte svoju garážovú bránu jednoducho a rýchlo. Mimoriadny komfort vám poskytuje jasné LED osvetlenie, ako aj nastavenie funkcie vetrania na pohone, pomocou ktorej môžete svoju garáž automaticky vetrať. ProMatic je pritom obzvlášť energeticky úsporný a v pohotovostnom režime je hodnota jeho spotreby nižšia ako 1 W. Voliteľne môže byť tento pohon prepojený aj s externými systémami Smart Home.

Aj pri garážach bez prípojky elektrického prúdu si môžete vychutnať výhody automatického pohonu vďaka pohonu ProMatic Akku. Tento pohon sa dá nabíjať cez bežnú sieťovú zástrčku, alebo obzvlášť komforte cez voliteľný solárny modul.

https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2022/04/csm_Logo-Garantie-5-2013-SK_7a0a4a8461.png
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.