Programovanie garážových brán

21. júla 2021

Mnohí ľudia môžu považovať programovanie garážovej brány za náročnú úlohu, a hoci sa môže zdať, že ide o zložitú operáciu, s trochou pozornosti sa dá zjednodušiť.

Po vykonaní potrebných príprav, ako je odborná inštalácia a napájanie konštrukcie, sa môže začať samotné programovanie. V závislosti od typu motora, ktorý ovláda garážovú bránu, sa samozrejme líšia zariadenia potrebné na programovanie, ale štandardné možnosti sú k dispozícii pre všetky.

Programovanie krok za krokom

Prvým krokom je nastavenie koncového dorazu. Garážová brána sa pri nastavení nesmie dať otvárať ručne. Nastavenia otvárania a zatvárania nájdete na displeji na hlave motora. Pomocou funkcie SET je možné v niekoľkých krokoch jednoducho vykonať nastavenie otvárania a zatvárania a vykonať korekcie.

Ďalším krokom je nastavenie diaľkových otváračov, ktoré možno ľahko spustiť z ponuky KÓD. Po dosiahnutí tejto fázy programovania je možné nastaviť krútiaci moment pomocou funkcie SET.
Zatváranie garážových brán možno naprogramovať na automatické, čo si vyžaduje fotobunku. Bez fotobunky je zakázané aktivovať automatické zatváranie. Okrem toho je možné nastaviť silu motora.

Dynamickým kódom možno naprogramovať až 20 diaľkových otváračov. Každý diaľkový ovládač sa musí naprogramovať samostatne. Ak sa programovanie diaľkového ovládania nepodarí, proces sa musí spustiť znova. Pred preprogramovaním diaľkového ovládania sa z pamäte prijímača vymažú všetky predtým zadané údaje.

Je veľmi dôležité venovať pozornosť nastaveniam, aby všetko fungovalo správne a bezpečne.
Jeho nastavenie a naprogramovanie je trochu časovo náročné, ale bude vám slúžiť na dlhodobé pohodlie. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné normy, ktoré zaručujú, že garážová brána bude fungovať bez nehody aj v prípade najmenšej poruchy.

V prípade, že si s programovaním garážovej brány nevieme poradiť sami, môžeme využiť služby odborníkov, ktorí nám poskytnú užitočné tipy, aby sme túto technológiu mohli využívať k plnej spokojnosti.
Naprogramovali sme ho za pár minút a systém bol v okamihu uvedený do prevádzky – úplne to stojí za to a je to určite perfektné riešenie z hľadiska pohodlia.

KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.
KONTAKTYChcete sa dozvedieť viac?
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.
NAŠE LOKALITYKde nás nájdete?
https://www.tptbrany.sk/wp-content/uploads/2021/06/terkep-1.png
INFORMÁCIEO nás
SPOJTE SA S NAMISociálne siete
Zdieľajte svoje skúsenosti aj s ostatnými.